موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی
  • شناسه : 1787
  • 18 سپتامبر 2022 - 11:31
  • ارسال توسط :
کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری در شهرستان قصرشیرین
کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری در شهرستان قصرشیرین

کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری در شهرستان قصرشیرین

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری در شهرستان قصرشیرین خبرداد. شهرام کرمی بااشاره به اهتمام دستگاه قضا در برخورد با قاچاق سلاح گرم در کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به موقعیت مرزی کرمانشاه، قاچاق سلاح در آن بیشتر است که در این راستا رویکرد دستگاه قضایی برای مقابله با این […]

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری در شهرستان قصرشیرین خبرداد.

شهرام کرمی بااشاره به اهتمام دستگاه قضا در برخورد با قاچاق سلاح گرم در کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به موقعیت مرزی کرمانشاه، قاچاق سلاح در آن بیشتر است که در این راستا رویکرد دستگاه قضایی برای مقابله با این موضوع است‌

وی ادامه داد: متاسفانه ورود سلاح گرم قاچاق از مرزهای کرمانشاه باعث شده تا آمار تیرانداری ها هم در شهر کرمانشاه بالا باشد که البته اکثر این تیراندازی ها به منظور ایجاد رعب و وحشت صورت می گیرد.

دادستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بنابراین از سال گذشته در دستگاه قضایی استان جلسات متعددی با حضور ضابطین قضایی و نهادهای ذیربط استان تشکیل شده تا آمار قاچاق سلاح در استان کاهش پیدا کند.

وی ادامه داد: با تشکیل این جلسات آمار کشفیات سلاح در استان هم افزایش یافته که آخرین کشفیات مربوط به روزهای اخیر در شهرستان قصرشیرین است.

کرمی یادآورشد: سازمان اطلاعات سپاه استان در این عملیات موفق به کشف ۳۹ قبضه سلاح کمری از قاچاقچیان اسلحه شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*