موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » ورزشی
  • شناسه : 1408
  • 11 اکتبر 2021 - 11:22
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
سالن ورزشی منطقه محروم آقاجان  کرمانشاه بزودی افتتاح می شود
سالن ورزشی منطقه محروم آقاجان  کرمانشاه بزودی افتتاح می شود

سالن ورزشی منطقه محروم آقاجان کرمانشاه بزودی افتتاح می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در ادامه روند توسعه زیرساختهای ورزشی استان کرمانشاه در نقاط محروم و کم برخوردار،سالن سقف بلند منطقه محروم آقاجان بزودی افتتاح می شود. صابر رحیمی گفت:این پروژه که عملیات اجرایی آن از سال گذشته آغاز شده است،در متراژ ۱۴۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در ادامه روند توسعه زیرساختهای ورزشی استان کرمانشاه در نقاط محروم و کم برخوردار،سالن سقف بلند منطقه محروم آقاجان بزودی افتتاح می شود.
صابر رحیمی گفت:این پروژه که عملیات اجرایی آن از سال گذشته آغاز شده است،در متراژ ۱۴۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات وزارت نفت و استانی احداث شده است.
وی همچنین افزود:این پروژه در حال حاضر با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل است و بزودی افتتاح خواهد شد.
شایان ذکر است محله آقاجان یکی از مناطق حاشیه ای کرمانشاه است که با توجه به تنوع مشکلات و آسیب هایی که دارد،نیازمند امکانات و زیرساختهای مختلفی از جمله ورزشی است.
آقاجان یک شهرک حاشیه ای با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار نفر است که در حاشیه شهر کرمانشاه واقع شده و بهسازی و توجه به این منطقه طی سالهای اخیر در دستور کار جدی مسئولین استان و از جمله حوزه ورزش و جوانان قرار گرفته است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*