وحید احمدی منتخب مردم در کنگاور شد

وحید احمدی منتخب مردم کنگاور شد.

با پایان شمارش آرا و اعلام نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین از سوی رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه، وحید احمدی منتخب مردم شد.

«علی شعبانی» روز شنبه اعلام کرد که در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، از مجموع ۱۰۱ هزار و ۹۱۶ رای مأخوذه، وحید احمدی با ۳۲ هزار و ۵۷۶ رای و کسب ۳۳.۱ درصد آرا به عنوان نامزد منتخب معرفی شد.

به گفته وی علی رضایی با ۲۵ هزار و ۴۵ رای، نورالدین فرزادی پور با ۲۴ هزار و ۷۵ رای و عبدالله عزیزی با سه هزار و ۶۴۷ رای به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین ۲۲ نفر شامل ۱۹ نفر مرد و سه نفر زن برای تصاحب یک کرسی با هم به رقابت پرداختند.

به گفته «ایرج صادقی» فرماندار شهرستان کنگاور مرکز حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، آرای مردم این حوزه انتخابیه در ۲۶۲ شعبه اخذ رای شامل ۷۷ شعبه در شهرستان کنگاور، ۸۶ شعبه در شهرستان صحنه و ۹۹ شعبه در شهرستان هرسین جمع آوری شد.

وی در ادامه گفت: در مجموع حدود ۲ هزار نفر عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و بسیجی در شعب اخذ رأی به صورت مستقیم کار اخذ آرای مردم را بر عهده داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *