۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » صفحه یک » نشریات
  • شناسه : 530
  • 06 می 2021 - 11:23
  • ارسال توسط :
  • منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه
موافقت دولت با افزايش دوره امهال تسهیلات دریافتی زلزله زدگان استان کرمانشاه
موافقت دولت با افزايش دوره امهال تسهیلات دریافتی زلزله زدگان استان کرمانشاه

موافقت دولت با افزايش دوره امهال تسهیلات دریافتی زلزله زدگان استان کرمانشاه

استاندار كرمانشاه گفت: در جلسه هيأت دولت با افزايش دوره امهال اصل تسهيلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت ديدگان از 2 سال به سه سال موافقت شد.

به گزارش پايگاه خبری تحلیلی استان پنجم به نقل از اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ « هوشنگ بازوند» با اشاره به اينكه امهال وام زلزله زدگان خوشبختانه نگرانی هایی مردم در مناطق زلزله زده را رفع كرد؛ ادامه داد: مطالبه امهال وام هاي مناطق زلزله زده به صورت مستمر از مسوولين كشوري درخواست شد كه در نهايت با مساعدت ويژه دولت اين مهم تحقق يافت.

وي افزود: افزايش دوره امهال تسهيلات به سه سال به مبلغ ۲۴ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال، با بار مالی تا سقف ۴۰۰ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال، از مدت دو سال به سه سال اقدام حمايتي و مساعدت ديگري بود كه كارنامه درخشان دولت در بازسازي مناطق زلزله زده زده را يادآوري مي كند.

بازوند خاطرنشان ساخت: این تصمیم با توجه به مشکلات اقتصادی حادث شده از بیماری کرونا و آثار ناشی از تورم در معیشت مردم و ناتوانی در بازپرداخت اقساط، اتخاذ و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ کرمانشاه موظف شد ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام این امر، گزارش های مربوط را هر سه ماه به سازمان های برنامه و بودجه و مدیریت بحران کشور ارسال نماید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*