۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1423
  • 11 اکتبر 2021 - 21:30
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
مشکل آبرسانی به پنج روستای مجتمع توه لطیف مرتفع خواهد شد
مشکل آبرسانی به پنج روستای مجتمع توه لطیف مرتفع خواهد شد

مشکل آبرسانی به پنج روستای مجتمع توه لطیف مرتفع خواهد شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از مرتفع شدن مشکل آبرسانی به مجتمع روستایی توه لطیف پس از انجام عملیات برق رسانی و تجهیز چاه مجتمع خبر داد. علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در‌گفت و گوی اینترنتی و تصویری دوشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ با بخش خبری شبکه زاگرس در […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از مرتفع شدن مشکل آبرسانی به مجتمع روستایی توه لطیف پس از انجام عملیات برق رسانی و تجهیز چاه مجتمع خبر داد.

علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در‌گفت و گوی اینترنتی و تصویری دوشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ با بخش خبری شبکه زاگرس در خصوص سوال مطرح شده در مورد مشکل آبرسانی به روستای چاوشان در بخش شهروند خبرنگار گفت: در سنوات گذشته یک حلقه چاه آب جهت رفع مشکل کمبود آب شرب روستای چاوشان و چهار روستای دیگر که مجموعاً مجتمع توه لطیف را تشکیل می دهند به عمق ۲۳۴ متر و با میزان آبدهی مناسب، حفر شد که متاسفانه به علت وجود معارض عملیات برق رسانی و تجهیز چاه مجتمع دچار وقفه گردید.

کاکاوند از اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان جهت برق رسانی و تجهیز این چاه آب خبر داد و افزود: خوشبختانه هفته گذشته کروکی جدید برق رسانی از روستای توه لطیف به چاه و ایستگاه پمپاژ آب مجتمع از شرکت توزیع برق دریافت گردید که بلافاصله کار مطالعاتی و طراحی آن آغاز و طی هفته آتی نیز فراخوان انتخاب پیمانکار پروژه برگزار خواهد شد و چنانچه مشکل خاصی ایجاد نشود این پروژه در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در تکمیل این خبر اذعان داشت: همکاران ما در شرکت آبفا استان جهت تکمیل این پروژه اقدام به ساخت چهار باب مخزن ۵۰۰ متر مکعبی، اجرای ۲۳ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، ساخت ۱۰ مورد حوضچه شیرآلات، یک باب موتور خانه پیش ساخته ۱۲ متر مکعبی و نصب ۸۳ فقره انشعاب آب نمودند.

وی افزود: با بهره برداری از این پروژه اهالی پنج روستای تحت پوشش این مجتمع با ۱۶۴ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۵۴۰ نفر از آب شرب سالم و بهداشتی و پایدار بهره مند خواهند شد.

علیرضا کاکاوند در پایان سخنان خود اظهار داشت: خواهش و خواسته ما از مردم فهیم استان این است که مسئله خشکسالی و کاهش منابع تامین آب را جدی گرفته و نسبت به اصلاح الگوی مصرف آب و ارزش گذاری به این مایه حیات حساسیت ویژه داشته باشند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*