۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » ورزشی
  • شناسه : 1515
  • 28 اکتبر 2021 - 10:49
  • ارسال توسط :
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

سرپرست تیم نوجوانان تکواندو ذوب آهن بیستون منصوب شد

به توکل نام اعظمت ، بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام و احترام ،، اینجانب امیررضا ایلخانی ، سرپرست تیم نوجوانان تکواندو ذوب آهن بیستون ، لازم می دانم از زحمات سرور عزیزم جناب آقای مهندس جهانبخش شکری و برادران گرانقدر و بزرگم آقای مهندس جهاندار و آقای مهندس جهان بین شکری قدردانی نمایم. […]

به توکل نام اعظمت ، بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و احترام ،،
اینجانب امیررضا ایلخانی ، سرپرست تیم نوجوانان تکواندو ذوب آهن بیستون ، لازم می دانم از زحمات سرور عزیزم جناب آقای مهندس جهانبخش شکری و برادران گرانقدر و بزرگم آقای مهندس جهاندار و آقای مهندس جهان بین شکری قدردانی نمایم.
همه ما در جریان هستیم که در این شرایط بد اقتصادی ، اسپانسر شدن بسیار سخت می باشد ، ولی با تمام این اوصاف ، گروه صنعتی شکری ، فرصتی را برای تکواندوکاران نوجوان کرمانشاهی فراهم نمودند که این نوجوانان در لیگ برتر تکواندو کشور حضور پیدا کنند و توانایی های خود را در بالاترین سطح مسابقات ایران به نمایش بگذارند.
در آخر ، این نکته را عرض کنم ، باید به همت خیرین و حامیانی احسنت گفت که به دور از حمایت های دولت در شرایط جنگ اقتصادی که با زیان و خسارت روبرو هستند ، اما حمایت های خود را به اعتبار قول و قرارها فراموش نمی کنند .
امیدوارم با قهرمانی تیم ذوب آهن بیستون ، قسمتی بسیار کوچکی از زحمات و حمایت های کامل گروه صنعتی شکری را جبران نماییم .

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*