۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 901
  • 04 سپتامبر 2021 - 19:13
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

سازش در بیش از ۳۰۰۰ فقره پرونده در مردادماه سال جاری

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از سازش در بیش از ۳ هزار فقره پرونده در دادگستری استان کرمانشاه در مردادماه سال جاری خبر داد. دکتر توسلی زاده با بیان این مطلب اضافه کرد: خوشبختانه با همکاری همه بخش های قضایی اعم از دادسراها، محاکم و با همراهی کلانتری­ها و واحدهای انتظامی و ورود ریش سفیدان […]

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از سازش در بیش از ۳ هزار فقره پرونده در دادگستری استان کرمانشاه در مردادماه سال جاری خبر داد.

دکتر توسلی زاده با بیان این مطلب اضافه کرد: خوشبختانه با همکاری همه بخش های قضایی اعم از دادسراها، محاکم و با همراهی کلانتری­ها و واحدهای انتظامی و ورود ریش سفیدان و متنفذین این مهم محقق شده است.

این مقام قضایی ضمن قدردانی از همراهی همه بخش ها گفت: بحمدالله در مردادماه سال جاری ۳۰۲۹ فقره پرونده منجر به سازش شده است و این آمار کاملا مجزا از آمار پرونده های منتهی به سازش در شوراهای حل اختلاف است.

وی گفت: در بدو تصدی در دادگستری استان کرمانشاه با ایجاد ستادی به نام ستاد مصلحین و ایجاد این ستاد در همه حوزه های قضائی و نیز در مساجد و عضویت بزررگان در این ستاد، دستور کار ستاد را ایجاد صلح و سازش در پرونده ها و در خارج از دادگستری صادر کردیم و خوشبختانه تاکنون موفقیت های چشمگیری حاصل شده است.

رئیس کل دادگستری اضافه کرد: با ایجاد ستاد صبر در مرکز توسعه حل اختلاف اکنون با ادغام این دو ستاد برآنیم توسعه ای بیشتر در زمینه صلح و سازش و با حضور نیروهای بیشتری بهره گیری کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*