۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1048
  • 18 سپتامبر 2021 - 15:43
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

سارق مسلح توسط پلیس آگاهی کرمانشاه دستگیر شد

رئیس پلیس اگاهی استان از دستگیری سارق مسلحی خبر داد که با تهدید به وسیله یک قبضه سلاح کلت اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه یکی از شهروندان کرمانشاهی کرده بود. سرهنگ “پرویز نظری” اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد سرقت گوشی تلفن همراه در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان […]

رئیس پلیس اگاهی استان از دستگیری سارق مسلحی خبر داد که با تهدید به وسیله یک قبضه سلاح کلت اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه یکی از شهروندان کرمانشاهی کرده بود.

سرهنگ “پرویز نظری” اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد سرقت گوشی تلفن همراه در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده شاکی اعلام کرد حین صحبت با گوشی تلفن همراه در محله گلستان شهر کرمانشاه دو سرنشین یک دستگاه خودرو دنا با تهدید اسلحه کلت، ضمن حمله به وی اقدام به سرقت گوشی وی به ارزش ۱۱۰ میلیون ریال کردند.

سرهنگ نظری خاطر نشان کرد: با دریافت این اطلاعات کاراگاهان اقدامات تخصصی خود را برای دستگیری عوامل سرقت آغاز و موفق به شناسایی مخفیگاه یکی از آن ها در شهر کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: در بازرسی های به عمل آمده از مخفیگاه سارق دستگیر شده، گوشی تلفن همراه سرقتی به همراه یک تیغه سلاح سرد کشف شد.

وی در پایان با اشاره به معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضایی، از تلاش برای دستگیری همدست وی خبر داد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*