۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1468
  • 17 اکتبر 2021 - 18:33
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
رئیس سازمان  ساماندهی ساعات فعالیت باغ گلها کرمانشاه
رئیس سازمان  ساماندهی ساعات فعالیت باغ گلها کرمانشاه
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه

رئیس سازمان ساماندهی ساعات فعالیت باغ گلها کرمانشاه

‍ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از ساماندهی ساعت فعالیت باغ گل های کرمانشاه در نیمه دوم سال خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ دکتر فرامرز رحمتی‌زاده اظهار داشت: ساعت بازدید باغ گل های شهر کرمانشاه با توجه به شرایط آب و هوایی نیمه دوم سال و […]

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه از ساماندهی ساعت فعالیت باغ گل های کرمانشاه در نیمه دوم سال خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه؛ دکتر فرامرز رحمتی‌زاده اظهار داشت: ساعت بازدید باغ گل های شهر کرمانشاه با توجه به شرایط آب و هوایی نیمه دوم سال و همچنین ساعت فعالیت کارگران مجموعه باغ گل ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و ۱۵ الی ۱۸ می باشد که در این بازه زمانی پذیرای بازدیدکنندگان و همشهریان گرامی می باشیم.

وی در ادامه با بیان اهمیت فضای سبز شهری تفرجگاهی، گفت: باغ گل های شهر کرمانشاه در مساحتی بالغ بر ۶ هزار و ۴۰۰ مترمربع در امتداد باغ راه کمربندی غربی واقع گردیده است‌ که برای ایجاد این باغ از کلیه تکنیک های باغ سازی دنیا با رویکرد باغ ایرانی استفاده شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: محوطه داخلی باغ گل ها شامل نمایشگاه کاکتوس، برکه، آبراه، باغ های ایرانی و انگلیسی، بخش گل های فصلی، درختچه ها و گونه های مختلف گل و گیاه می باشد که فضای آرامش بخشی را برای شهروندان و بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد.

رحمتی زاده در پایان خاطرنشان کرد: باغ گل ها علاوه بر جاذبه های دیدنی و گردشگری، یک مکان آموزشی و تحقیقاتی نیز به شمار می رود و یکی از اهداف احداث چنین باغی ارتقاء و توسعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست و فضای سبز در میان شهروندان و به ویژه کودکان و نوجوانان بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*