دغدغه برخی نامزدهای مجلس در کرمانشاه، از خرید و فروش رای تا سفره‌های انتخاباتی

موضوع خرید و فروش رای در کرمانشاه به عنوان یکی از چالش های اصلی فرایند انتخابات این حوزه مطرح شد.

جلسه نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه در حالی با مدیران استانی و مسوولان برگزاری انتخابات برگزار شد که برخی نامزدها گلایه هایی همچون خرید و فروش رای را مطرح کردند.

در این جلسه که روز شنبه با حضور استاندار کرمانشاه، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم، مدیرکل اطلاعات، معاون سیاسی استانداری و فرماندار مرکز استان در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد، موضوع خرید و فروش رای در کرمانشاه به عنوان یکی از چالش های اصلی فرایند انتخابات این حوزه مطرح شد.

یکی از نامزهای حاضر در جلسه گفت: متاسفانه ما هر دوره در کرمانشاه شاهد این روند ناصواب هستیم و نامزدها الان هم فعالیت های خود را از حاشیه شهر شروع کرده اند و گروههای خود را مستقر می کنند و لذا انتظار داریم دستگاه های امنیتی در این خصوص به صورت جدی با افراد متخلف برخورد کنند.

برپایی سفره های ناهار ، شام و جلسات انتخاباتی زودهنگام در تالارهای پذیرایی یکی دیگر از گلایه های نامزدهای انتخاباتی بود که در حضور مدیران و دست اندرکاران اجرایی انتخابات استان کرمانشاه مطرح شد.

رای گیری به اجبار و ادعای قطع کردن مستمری خانواده های نیازمند توسط برخی نامزدها، دیوارنویسی گسترده در شهرها و روستاها، حاضر نشدن نمایندگان کنونی مجلس در جلسات مشابه، تقویت احزاب و گروه های سیاسی و مرجع برای انتخاب افراد شایسته و اصلح و کمک به گردش نخبگان از طریق انتخابات در کرمانشاه دیگر دغدغه های برخی نامزدهای حوزه انتخابیه کرمانشاه بود که در این جلسه به آنها اشاره شد.

مسوولان حاضر در جلسه نیز تصریح کردند با تخلفات انتخاباتی در استان کرمانشاه مطابق قانون برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *