دشمن در فضای مجازی تمام تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات می‌کند

استان پنجم_ فرماندار پاوه با اشاره به اینکه اصل بی‌طرفی توسط عوامل اجرایی رعایت می‌شود، گفت: برگزاری انتخابات پرشور دشمنان ایران اسلامی را ناامید می‌کند.

استان پنجم_ فرماندار پاوه با اشاره به اینکه اصل بی‌طرفی توسط عوامل اجرایی رعایت می‌شود، گفت: برگزاری انتخابات پرشور دشمنان ایران اسلامی را ناامید می‌کند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم؛ علیرضا حیدری امروز_ پنجشنبه بیست‌وسوم شهریورماه_ در اولین نشست آموزش منطقه‌ای انتخابات سیزدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در پاوه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت نظام سیاسی کشور و ناامیدی دشمنان است.

 

وی افزود: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه سال جاری یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین انتخابات کشور است زیرا حضور پرشور مردم موجب تقویت نظام سیاسی کشور و نا امیدی در دشمنان خواهد شد لذا وظیفه مجریان انتخابات بسیار سنگین و از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

فرماندار پاوه تصریح کرد: ما به عنوان مجریان انتخابات باید از همین امروز با برنامه‌ریزی مناسب و عمل به قوانین و با رعایت اصل بی‌طرفی بر اساس چهار راهبرد ترسیمی از سوی مقام معظم رهبری (مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت) زمینه برگزاری انتخابات سالم و رقابتی را فراهم کنیم.

 

وی بیان کرد: دشمن در فضای مجازی تمام تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات می‌کند و ما باید با زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری مردم نقشه‌های آنان را خنثی و بار دیگر موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *