۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1646
  • 03 دسامبر 2021 - 15:29
  • ارسال توسط :
درمانگاه وابسته به موسسه خدمات بسیجیان در هرسین افتتاح شد
درمانگاه وابسته به موسسه خدمات بسیجیان در هرسین افتتاح شد

درمانگاه وابسته به موسسه خدمات بسیجیان در هرسین افتتاح شد

موسسه خدمات درمانی بسیجیان یکی از مراکز دندانپزشکی خود در شهرستان هرسین را افتتاح کرد. ، به مناسبت هفته بسیج و با حضور معاون درمان سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)، امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه هرسین،  درمانگاه دندانپزشکی یاس وابسته به موسسه خدمات درمانی بسیجیان در این شهرستان افتتاح شد. سعید کیانی  مسئول خدمات درمانی بسیجیان […]

موسسه خدمات درمانی بسیجیان یکی از مراکز دندانپزشکی خود در شهرستان هرسین را افتتاح کرد.

، به مناسبت هفته بسیج و با حضور معاون درمان سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)، امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه هرسین،  درمانگاه دندانپزشکی یاس وابسته به موسسه خدمات درمانی بسیجیان در این شهرستان افتتاح شد.
سعید کیانی  مسئول خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج، اعلام کرد:  این درمانگاه پنجمین درمانگاه وابسته به موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان کرمانشاه است که در استان شروع بکار می‌کند.
وی افزود: بسیجیان عزیز  شهرستان هرسین با مراجعه به این درمانگاه و ارائه کارت بشیر سلامت می‌توانند از تخفیفات ویژه این مرکز و خدمات مناسب آن  بهره مند شوند .
کیانی همچنین از افتتاح  درمانگاه ویژه بسیجیان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب در روزهای آتی خبر داد و گفت: سال آینده نیز درمانگاه بسیجیان شهرستان پاوه افتتاح خواهد شد.
وی در پایان اعلام کرد: خیرین شهرستان هرسین قول مساعد داد‌ه‌اند  که جهت راه اندازی بخش دندانپزشکی اطفال این درمانگاه، همکاری لازم بعمل بیاورند و ان‌شاءالله این امر هر چه سریعترمحقق شود.
همچنین در یک اقدام جهادی درمانگاه بسیجیان شهرستان سرپل ذهاب در ۵ آذر ماه و آخرین روز از هفته بسیج  افتتاح اولیه شد که به امید خداوند پس از اخذ پروانه های لازم از معاونت درمان شروع به کار آن در جهت ارائه خدمات درمانی به بسیجیان عزیز شهرستان سرپل ذهاب و اقشار محروم آغاز خواهد شد
همچنین در ادامه  روند ایجاد مراکز درمانی ویژه بسیجیان، درمانگاه بسیجیان شهرستان سرپل ذهاب نیز افتتاح   اولیه شد که پس از اخذ پروانه های لازم از معاونت درمان، جهت  ارائه خدمات درمانی به بسیجیان  و اقشار محروم شهرستان سرپل ذهاب، شروع به کار خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*