موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 882
  • 30 آگوست 2021 - 21:04
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

بیش از ۲۷۰ نفر با رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه دیدار کردن

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از دیدار با بیش از ۲۷۰ نفر از مراجعه کنندگان خبر داد و گفت: این ملاقات‌ها توانسته از تشکیل بسیاری از پرونده‌ها جلوگیری کند اگر کسی رأی علیه اش صادر شده است تلاش می‌کنیم با اقناع، رأی صادره را بپذیرد و از پیگیری‌های بعدی خودداری کند و چنانچه حقی تضییع شده باشد پیگیری لازم صورت می‌گیرد.

برنامه هفتگی ملاقات‌های مردمی توسلی زاده، رئیس کل دادگستری، امروز دوشنبه رأس ساعت ۸ صبح برگزار و به درخواست‌های مراجعان رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر شد.
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: این ملاقات‌ها توانسته از تشکیل بسیاری از پرونده‌ها جلوگیری کند چرا که ما با رویکرد اقناعی با این موضوع برخورد می‌کنیم و اگر کسی رأی علیه اش صادر شده است تلاش می‌کنیم با اقناع، رأی صادره را بپذیرد و از پیگیری‌های بعدی خودداری کند و چنانچه حقی تضییع شده باشد پیگیری لازم صورت می‌گیرد.

وی افزود: در این ملاقات‌ها که در راستای اجرای سیاست‌های تحولی قوه قضاییه و به منظور رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع برگزار شد، ۲۷۳ نفر از مراجعان درخواست‌های خود را مطرح کردند و دستورات لازم در خصوص درخواست‌های مطروحه صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه افزود: از جمله مهم‌ترین درخواست‌های حقوقی مطرح شده در این دیدارها تسریع در رسیدگی، رفع اطاله دادرسی، مرخصی زندانیان، مسائل خانوادگی و اجرای احکام و… بوده است.

لازم به ذکر است متناظر با این ملاقات، به دستور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در همه حوزه‌های قضائی تابعه و نیز سایر مجتمع‌ها دیدار مسئولین قضایی با مراجعین انجام می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*