۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 741
  • 15 آگوست 2021 - 10:34
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : نسا حقی

برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای شهر کرمانشاه/ فرماندار: شورای ششم باید از فرصت‌سوزی‌ها جلوگیری کند‌

فضل‌الله رنجبر امروز در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه که در محل فرمانداری این شهر با حضور ۹ نفر از ۱۱ عضو اصلی برگزار شد ضمن تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: به منتخبین مردم تبریک می‌گویم که امروز نمایندگان مردم در شورای شهر خواهند بود و همچنین از زحمات نمایندگان دور […]

فضل‌الله رنجبر امروز در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه که در محل فرمانداری این شهر با حضور ۹ نفر از ۱۱ عضو اصلی برگزار شد ضمن تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: به منتخبین مردم تبریک می‌گویم که امروز نمایندگان مردم در شورای شهر خواهند بود و همچنین از زحمات نمایندگان دور پنجم نیز قدردانی می‌کنم، امیدواریم در این شرایط سخت همدلی را بیشتر و با نگاه جدید به مشکلات شهر کرمانشاه، حرکتی انقلابی به معنای واقعی ایجاد کنیم.

وی افزود: شورای شهر در حوزه مدیریت شهر علی‌‌رغم مشکلات پیش آمده باید تمام تلاش خود را در جهت بهبود اوضاع به‌کار ببندند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه به‌زودی تکلیف دو عضو دیگر شورای شهر مشخص خواهد شد، گفت: اختلاف نظر در شورای شهر برای پیشبرد امور شهر بسیار موثر خواهد بود، اما باید تلاش کنیم برای حفظ منافع مردم اختلاف دیدگاه را برداریم و منافع مردم را بر هر چیزی ترجیح دهید.

وی خطاب به اعضای شورای شهر کرمانشاه، گفت: شما به عنوان نماینده یک‌میلیون نفر مدیون همین مردم هستید مردم حاشیه‌نشین بسیار دغدغه دارند شورای شهر، شورای کسانی هستند که به آن‌ها رأی دادند نه شورای شهرداری!.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: همه شما باید در جلسات اداری که دعوت می‌شوید بدون درنگ حاضر شوید تا امور را بسیار موثرتر پیش ببرید، جلسه محفلی که باعث همدلی اعضا شد بسیار مفید است.

رنجبر گفت: روش‌های گذشته قابل قبول نیست، شورای ششم باید از فرصت‌سوزی‌ها جلوگیری کند‌.

گفتنی است، در این جلسه سید حجت‌اله موسوی‌اجاق و سیدپیمان موسوی به‌علت رد صلاحیت از سوی ستاد مرکز نظارت غایب بوده، البته قرار است به‌زودی تعیین تکلیف شوند.

در ادامه این جلسه هیأت رئیسه سنی تعیین شد، هاشم درویشی به عنوان رئیس هیأت رئیسه سنی شورای ششم انتخاب و سید‌میثم موسوی‌اجاق و پوریا فخری به‌عنوان کم سن‌ترین اعضا شورا به‌عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند.

هاشم درویشی در ادامه ضمن تسلیت ایام محرم، گفت:کرمانشاه مورد کم‌لطفی همیشگی است، امیدواریم هم و غم از مردم گرفته شود و امیدواریم با قدرت اجرایی سیستم مدیریتی شورای شهر و جایگاه والایی که در تمام امور حوزه شهری دارد، شاهد روزهای خوبی باشیم.

وی گفت: پاکدستی‌، تعهد و تخصص کارآمدی و بهترین خروجی را به‌دنبال دارد، تلاش می‌کنیم خدمتگزار خوبی برای شهروندان باشیم.

درویشی تصریح کرد: مردم با حضورشان در انتخابات اصل وجود شوراها را محقق ساختند، ما نیز باید در راه خدمت به مردم تلاش کنیم؛ چهره شورا را تطهیر کنیم پست و مقام برایم جایگاهی ندارد و تلاش برای خدمتگزاری است.

وی اظهار داشت: تقاضامندم از مقامات اجرایی استان که شأن شورا را مطابق قانون حفظ کنند، انتظار حمایت داریم به دنبال ریاست نیستیم برای خدمت به مردم کمر همت بسته‌ایم.

درویشی گفت: وحدت فرماندهی و مدیریتی، انتخاب درست شهردار، حمایت مقامات ارشد استانی، موفقیت شورا را به دنبال خواهد داشت و توقع داریم کلانشهر کرمانشاه به شهر توریستی تبدیل کنیم.
منبع : خبرگزاری فارس

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*