برگزاری سه جلسه و بازدید برای رفع مشکلات آبی در بخش بیلوار، مجتمع چقابلک و مجتمع امام‌علی(۲) شهرستان کرمانشاه

در راستای رفع تنش آبی در بخش بیلوار، مجتمع چقابلک ماهیدشت و مجتمع امام علی(ع)۲ در شهر هلشی، جلساتی برگزار و مشکلات موجود پیگیری شد.

 

به منظور رسیدگی به مشکلات آبی روستاهای تحت پوشش بخش بیلوار و پیگیری مصوبات مطروحه، جلسه‌ای با حضور مهندس “اکبر ناصری” مدیر آبفا شهرستان کرمانشاه، مهندس “بهمن عزیزی” رئیس اداره آبفا بیلوار و مهندس “سیاه کمری” بخشدار بخش بیلوار برگزار شد و مقرر گردید بر اساس توافق انجام شده با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، با تکمیل پروژه های مذکور، مشکلات آبی روستاهای کمال‌آباد، علی‌آباد و قشلاق مرتفع شود.

 

گفتنی است پس از این جلسه، باز‌دید از مجتمع‌های آبرسانی و بررسی وضعیت پیشرفت پروژه‌های در حال احداث این بخش، انجام شد.

 

همچنین در جلسه ای که به منظور رفع مشکلات آبی مجتمع آبرسانی چقابلک در بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه با حضور دکتر “خسروی” معاونت عمرانی فرمانداری، مهندس “اکبر ناصری” مدیر آبفا شهرستان کرمانشاه، مهندس “جواد کریمی” مدیر آبفا منطقه چهار، مهندس “سجاد رحیمی” رئیس اداره آبفای ماهیدشت در ساختمان اداره آبفا این بخش برگزار شد، علاوه بر بررسی علل تنش آبی به وجود آمده در روستای چقابلک، درخصوص چگونگی رفع این مشکل نیز تصمیماتی اتخاذ شد.

 

در حاشیه این جلسه، حاضرین در این نشست، ضمن ملاقات با اهالی روستا، از مجتمع آبرسانی چقابلک بخش ماهیدشت نیز بازدید کردند.

 

در راستای پیگیری مشکلات آبی روستاهای تحت پوشش شهر هلشی نیز نمایند‌ه فرماندار کرمانشاه از مجتمع آبرسانی امام علی(ع)۲ شهر هلشی بازدید کرد.

 

این بازدید، پس از جلسه ای با حضور فرماندار و مدیر آبفا شهرستان کرمانشاه به دنبال درخواست اهالی روستاهای چشمه کبود علیا و سفلی، چشمه کبود قبر بابا، یاریجان علیا و سفلی، میانرود و میرحسن و ده موسی، مبنی بر رسیدگی به مشکل بی‌آبی این مناطق، با حضور مهندس “مهدی مهارتی” رئیس اداره آبفای هلشی در معیت دو نماینده فرماندار در جمع اهالی روستاهای مذکور، انجام شد.

 

لازم به ذکر است که بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان بسیج سازندگی با طرح اصلاح خط انتقال شبکه آبرسانی، به زودی مشکل کم‌آبی ساکنین روستاهای مذکور مرتفع خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *