۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » فرهنگی
  • شناسه : 926
  • 12 سپتامبر 2021 - 11:57
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

اولین مهرواره نمایشنامه خوانی جوانان استان برگزار می گردد

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از برپایی اولین مهرواره نمایشنامه خوانی جوانان استان به مناسبت هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) به همت این سازمان خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ ایمان درخشی گفت: یکی از اهداف این رویداد، حمایت از هنرمندان استان […]

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از برپایی اولین مهرواره نمایشنامه خوانی جوانان استان به مناسبت هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) به همت این سازمان خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ ایمان درخشی گفت: یکی از اهداف این رویداد، حمایت از هنرمندان استان در ایام کرونا به منظور ترویج و اعتلای خوانش متون نمایشی برگزار می شود.

وی افزود: با برگزاری رویداد مذکور ضمن نشر فرهنگ ایثار و مقاومت به نحوی در این شرایط سخت اقتصادی، از هنرمندان تئاتر استان نیز به لحاظ مادی و هم به لحاظ معنوی حمایت کرده است که نشان از دغدغه سازمان فرهنگی شهرداری در حوزه تئاتر و هنرمندانش دارد.

برپایه این گزارش؛ علاقه مندان می توانند پیگیری اخبار این رویداد و همچنین آثار خود را در سه بخش دفاع مقدس، تئاتر دینی و بخش آزاد از طریق صفحه اینستا گرام به آدرس@stage.reading.kshیا از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۱۸۵۵۵۵۲۵۹ ارسال کنند.

گفتنی است؛ از آثار برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*