مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان صحنه از اصلاح و  تعویض ۱۲۰ متر از خط انتقال ایستگاه پمپاژ به مخزن مجتمع آبرسانی چقاگلان شهرستان صحنه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، حیدری مدیر امور آبفا شهرستان صحنه گفت: در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مشترکین گرامی خط انتقال ایستگاه پمپاژ  به مخزن مجتمع آبرسانی  چقاگلان که در اثر قدمت زیاد دچار فرسودگی شده بود و این فرسودگی موجب شکستگی های متعدد و هدر رفت آب می شد اصلاح و تعویض شد.

وی افزود: با عنایت مدیرعامل ومعاونت بهره برداری وتوسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان لوله های مورد نیاز این عملیات تهیه و با مساعدت فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان صحنه بیل مکانیکی در اختیار همکاران ما در این امور قرار گرفت تا این عملیات در سریعترین زمان ممکن و در ساعت ۲ بامداد دوشنبه بیست و نهم شهریور ماه و در کمتر از ۱۰ ساعت کار مداوم و بی وقفه انجام شود.

حیدری خاطر نشان ساخت: با انجام این عملیات و تعویض ۱۲۰ متر لوله پلی اتیلن به سایز  ۲۰۰ میلیمتر ۱۶ بار، ۱۴ روستای تحت پوشش مجتمع با جمعیتی بالغ بر ۵ هزار نفر از آب شرب پایدار بهره مند شدند.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان صحنه در پایان از اهالی روستاهای فوق بابت صبر و شکیبایی و همراهی که با این امور داشتند تشکر نمود و تصریح کرد: از اهالی روستاهای تحت پوشش مجتمع بابت قطعی آب که به سبب تعویض و آبگیری مجدد مخزن به وجود آمد پوزش می طلبیم همچنین از مساعدت فرماندار و بخشدار شهرستان که در انجام این عملیات امور آبفا شهرستان را همراهی نمودند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.