احزاب کارگزاران سازندگی و اعتدال و توسعه کاندیداهای خود در کرمانشاه را معرفی کردند

۲ حزب کارگزاران سازندگی و اعتدال و توسعه کاندیداهای مورد حمایت خود را برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه کرمانشاه و اورامانات معرفی کردند.

۲ حزب کارگزاران سازندگی و اعتدال و توسعه کاندیداهای مورد حمایت خود را برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه کرمانشاه و اورامانات معرفی کردند.

حزب کارگزاران سازندگی ایران در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه حمایت خود را از فضل الله رنجبر، منوچهر فخری و محمدرضا دادگر و در حوزه انتخابیه اورامانات شامل شهرستان‌های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی از محمد رئوف قادری اعلام کرد.

حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه با بیش از یک میلیون نفر جمعیت سه کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد و اکنون در این حوزه انتخابیه ۱۲۹ نفر با هم به رقابت می‌پردازند.

فضل الله رنجبر فرماندار اسبق کرمانشاه و مدیر کل سابق امور اجتماعی استانداری کرمانشاه، منوچهر فخری معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استانداری های کرمانشاه و سمنان و همچنین شهردار اسبق کرمانشاه و سنندج و محمدرضا دادگر نیز از فعالان حوزه ساخت و ساز و دارای شرکت خصوصی در حوزه راهسازی است.

محمد رئوف قادری نیز از نیروهای اصلاح طلب شناخته شده منطقه اورامانات و نماینده دوره پنجم مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی است.

حوزه انتخابیه اورامانات در شمال غربی استان کرمانشاه با بیش از ۳۵۰ هزار نفر جمعیت یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد و در این دوره از انتخابات ۱۸ نفر برای کسب این یک کرسی با هم به رقابت می پردازند.

حزب کارگزاران در سایر حوزه های انتخابیه استان کرمانشاه کاندیدایی را مورد حمایت قرار نداده است.

مهدی نوروزی، دبیر اول حزب کارگزاران سازندگی استان کرمانشاه در بیانیه اعلام کاندیداهای مورد حمایت این حزب در استان، آورده است؛ علیرغم انتقاداتی که نسبت به پروسه انتخابات از زمان شروع ثبت نام تا شیوه تایید صلاحیت تا چند روز مانده به برگزاری انتخابات و فراهم نبودن بستر کافی برای طیف گسترده ای از سلائق گوناگون سازمان یافته در قالب احزاب مترقی و به خصوص بخشی از نیروهای تحولگرا از جناح اصلاح طلبان وجود دارد اما حزب «تحولگرا و توسعه محور »کارگزاران سازندگی ایران با اعتقاد بر اینکه هنوز امید خود را در راستای تغییرات اصلاحی از طریق انتخابات و «صندوق رای» قطع نکرده است اعلام می دارد که در انتخابات پیش رو (جمعه یازدهم اسفندماه) مشارکت خواهد کرد.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: به همین منظور حزب کارگزاران سازندگی شاخه استان کرمانشاه، ضمن احترام به تمام کاندیداها که با هدف خدمت به مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته اند، از بین کسانی که تمایل حمایت از سوی حزب کارگزاران سازندگی را داشتتد و دارای دیدگاه «تحول خواهی و توسعه محوری و مردم‌سالاری » بودند سه شخصیت موثر در امر توسعه و خدمتگزار واقعی بدور از «شعارزدگی» انتخاب و به مردم شریف شهرستان کرمانشاه معرفی می شود و چون در ۱۴ شهرستان استان فقط در ۲ حوزه انتخابیه (شهرستان کرمانشاه و منطقه اورامانات)،کاندیداهای تایید صلاحیت شده با ویژگی های مورد نظر حزب وجود داشت تنها در این ۲ حوزه انتخابیه، نسبت به معرفی کاندیدا اقدام گردید.

همچنین در ادامه حمایت احزاب و گروه های سیاسی از کاندیداهای این دوره مجلس شورای اسلامی، حزب اعتدال و توسعه نیز کاندیداهای مورد حمایت خود را در استان کرمانشاه اعلام کرد.

این حزب نیز تنها در ۲ حوزه انتخابیه کرمانشاه و اورامانات کاندیدا معرفی کرده و ۲ نفر نیز دراین ۲ حوزه انتخابیه در لیست این حزب قرار گرفت.

حزب اعتدال و توسعه در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه از منوچهر فخری و در حوزه اورامانات شامل شهرستان‌های پاوه،جوانرود،روانسر و ثلاث باباجانی از محمدرئوف قادری حمایت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *