اثر جدید رضا موزونی منتشر شد

«در سفارت آغوش تو» هیجدمین کتاب رضا موزونی شاعر و نویسنده‌ کرمانشاهی است که توسط انتشارات دیباچه منتشر و در اختیار علاقمندان به شعر و ادبیات قرار گرفته است.

«در سفارت آغوش تو» عنوان جدیدترین مجموعه شعرهای «رضا موزونی» شاعر و نویسنده کرمانشاهی است که مهرماه سال جاری به زیور طبع آراسته شد و در دسترس علاقمندان به شعر و ادبیات قرار گرفت.

 

«رضا موزونی» گفت: این شعرها در کمترین کلمات و به صورت هایکووار سروده شده‌ و بر معنا بیشتر تکیه دارند.

 

«در سفارت آغوش تو» هجدمین کتاب این شاعر و نویسنده‌ کرمانشاهی است که توسط انتشارات دیباچه منتشر و در اختیار علاقمندان به شعر و ادبیات قرار گرفته است.

 

وی در مورد آثار در راه خود گفت: چهار کتاب دیگر زیر چاپ دارم که در سال جاری توسط انتشارات کانون و دیباچه منتشر خواهند شد.

 

«رضا موزونی» متولد سال ۱۳۵۰ شهر گیلانغرب از ایل کلهر است که سالها در حوزه ادبیات کُردی تلاش کرده و پیش از این مدیرکل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و مدیرکل این نهاد در استان کرمانشاه بوده است.

 

“سان و سیف” ، جامه‌ک، “چراخ “در حوزه غزل و شعر سپید ، میمگه جاروبه‌رقی، “تاتی “و “ختی‌متی” در حوزه شعر کردی کودک، “یخی که عاشق خورشید شد”، “مورچه و گلوله‌ی کاموا” ، “همه‌ی بچه‌ها لاک‌پشت کوچولو هستند ” در حوزه داستان کودک و نیز کتاب‌های : چل تاق چل نیم تاق” ، ” ترانه‌های سرزمین مادری” و کتاب ” دریچه” در بخش پژوهش تعدادی از کتاب‌های این نویسنده کرمانشاهی هستند که پیش از منتشر شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *