موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » فرهنگی
  • شناسه : 1474
  • 22 اکتبر 2021 - 8:57
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری برگزار شد
آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری برگزار شد

آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری برگزار شد

آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه برگزار شد. پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این آیین به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شده است، گفت: تعداد ۸۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان […]

آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه برگزار شد.

پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این آیین به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شده است، گفت: تعداد ۸۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه امسال در کنکور سراسری شرکت کرده اند.
ترکمانه با اشاره به اینکه تعداد ۲۰ نفر از این دانش آموزان به دانشگاه فرهنگیان و ۱۵ نفر به رشته های پزشکی و پیراپزشکی راه یافته اند، عنوان کرد: امسال خوشبختانه هشت مددجو کرمانشاهی نیز با تلاش مجدانه خود و مساعدت های کمیته امداد توانسته اند رتبه سه رقمی کنکور را کسب و ۴۹ نفر نیز موفق شده اند رتبه های زیر ۱۰ هزار را کسب کنند.
شایسته ذکر است در این آیین از مددجوی حائز رتبه ۵۱۹ کنکور تجربی در آیین مرکز و از چهار مددجوی حائز رتبه برتر کنکور سراسری در استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*